Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu Monika Komisarska
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej       

kancelaria komornicza

Monika Komisarska

komornik

wrocław fabryczna

sąd rejonowy

komorniczy

wrocław

krzyki

ul. Zatorska 74/4

prawo

egzekucja

 
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu
 
 
 
 
 
   INFORMACJE OGÓLNE   RUCHOMOŚCI   NIERUCHOMOŚCI   RODO   PLIKI DO POBRANIA   
       Obwieszczenia o licytacjach     Obwieszczenia o licytacjach           
 
 
 
 
 
 RODO Rozporządzenie itp 

RODO

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH zgodnie z rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, iż:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej Monika Komisarska, Kancelaria Komornicza Nr XII we Wrocławiu kontakt z administratorem jest możliwy pod adresem poczty elektronicznej: email: kancelaria@komornik-komisarska.pl Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej Monika Komisarska, Kancelaria Komornicza Nr XII we Wrocławiu, ul. Zatorska 74/4, 51-215 Wrocław.

2. Celem przetwarzania danych jest prowadzenie stosownego postępowania egzekucyjnego na wniosek wierzyciela, na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego, a zwłaszcza ustawa z dnia 29 sierpnia 1997r. – o komornikach sądowych i egzekucji oraz rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

3. Dane osobowe będą udostępniane wyłącznie organom upoważnionym (np. sądom i organom skarbowym) uczestnikom i stronom postępowania egzekucyjnego oraz podmiotom współpracującym z komornikiem (np. księgowy, informatyk – firma Currenda) na podstawie przepisów prawa.

4. Dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani organizacji międzynarodowej.

5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres wynikający z przepisów dotyczących archiwizowania i sposobu postępowania z aktami egzekucyjnymi oraz inną dokumentacją komorniczą.

6. Podanie danych jest niezbędne do wykonania czynności związanych z prowadzeniem postępowania egzekucyjnego. Zgodnie z obowiązującym prawem mają Państwo możliwość dostępu do informacji stanowiących Państwa dane osobowe. Możecie Państwo również dokonać ich sprostowania.

Do pobrania:

1. Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych kandydata do pracy w kancelarii komorniczej „Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu Monika Komisarska”

2. Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych Wierzyciela w trakcie wykonywania czynności w postępowaniu egzekucyjnym i zabezpieczającym w kancelarii komorniczej „Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu Monika Komisarska”

3. Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych Dłużnika w trakcie wykonywania czynności w postępowaniu egzekucyjnym i zabezpieczającym w kancelarii komorniczej „Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu Monika Komisarska”

 
 
 
 
 
 
 
Created by P.H.U. EPRONET   Copyright © 2019. All Rights Reserved.